Ciao Ciało!

10 listopada 2018

15:00-18:00

Mukti Joga, ul. Hallera 14B

75 zł

Zapraszamy na pierwsze spotkanie dla kobiet z cyklu „Ciao ciało”, czyli jak poprzez ruch, zdrową dietę i pielęgnację skóry naturalnymi kosmetykami kompleksowo zadbać o nasze ciało i poczuć się w nim dobrze.
Ciało to nasze jedyne ”mieszkanie” dane nam na całe życie. Ważne żebyśmy się w nim czuły dobrze, żeby było jak najbardziej sprawne do późnej starości. W ferworze codziennych obowiązków i troski o najbliższych często zapominamy o naszym najważniejszym obowiązku: o miłości i trosce o nasze ciało. Innym razem, goniąc za ideałem, musztrujemy je za bardzo, przeceniamy jego możliwości, nie dajemy chwili wytchnienia, wymagamy zbyt wiele.
Na naszym spotkaniu, mającym trochę charakter warsztatów, trochę wykładu a trochę luźnej pogadanki, będziemy mówić jak dbać o nasze ciało kompleksowo, z troską, zachowaniem równowagi, wsłuchując się w jego potrzeby.

Podczas jesiennej edycji „Ciao ciało” poruszymy następujące tematy:
RUCH
Jak wzmocnić dno miednicy. Będziemy rozmawiać o jego roli i problemach, które może nam sprawiać. Dlaczego warto o nie zadbać i jak to zrobić? Jak wpływają na dno miednicy nasze podstawowe czynności życiowe i jak je skorygować? Spróbujemy nauczyć się kilku prostych ćwiczeń , które pozwolą nam wzmocnić mięśnie dna miednicy. Wszytko to w koncepcji BeBo -szwajcarskiej metody Treningu Dna miednicy z ponad 20 letnim doświadczeniem, rekomendowanej przez Polskie Stowarzyszenie Uroginekologiczne.

O prowadzącej: Ewa Rydzewska-Suma – Wciąż odkrywająca życie kobieta. Nauczycielka jogi, terapeutka Treningu Dna Miednicy wg koncepcji BeBo, terapeutka techniki Bowena. A prywatnie żona wspaniałego męża i matka cudownej trójki :)

ZDROWE JEDZENIE
Rozgrzewające zupy i napary. W sekcji kulinarnej porozmawiamy dlaczego warto jeść zupy szczególnie w okresie jesienno – zimowym, dowiemy się jak je przygotować alby nie tylko nas odżywiały ale też faktycznie rozgrzewały i pomogły zwalczyć objawy przeziębienia i grypy. Dowiemy się jakie zupy wpływają na naszą urodę. Uczestniczki poznają tajniki gotowania wg pięciu przemian, otrzymają kilka przepisów i będą mogły spróbować wcześniej przygotowanych zup.
O prowadzącej: Edyta Żuk – Kempa – Z wykształcenia biolożka i dietetyczka, zafascynowana dietetyką wg Tradycyjnej Medycyny Chińskiej. Prowadzi warsztaty oraz pokazy kulinarne na których pokazuje jak jeść zdrowo i smacznie. Autorka bloga ekoquchnia.pl oraz badzwrownowadze.pl

PIELĘGNACJA SKÓRY
Ujędrniający masaż twarzy olejkiem. Podczas warsztatów zastosujemy podstawowe techniki poprawiające ukrwienie i jedność skóry twarzy. Każda z uczestniczek otrzyma olejek do masażu do własnego wykorzystania w domu. Dowiemy się jak w naturalny sposób sprawić, aby nasza twarz wyglądała na bardziej wypoczętą i zrelaksowaną. Masaż twarzy w sposób nieinwazyjny poprawia owal i sprawia, że skóra jest bardziej napięta. Codzienne nawet kilkuminutowe stosowanie prostych, poznanych ćwiczeń wpływa korzystnie na wygląd naszej twarzy. Ponadto dowiemy się jak pozbyć się w sposób naturalny tzw. cieni pod oczami. Porozmawiamy o tym jak wprowadzić masaż twarzy i dekoltu do codziennego programu pielęgnacyjnego.

O prowadzącej: Ada Dąbrowska – Z wykształcenia graficzka – plastyczka od lat zafascynowana naturą i wszelkimi jej aspektami. W pracy związanej z kosmetykami i produktami naturalnymi poszukuje najlepszych i najbardziej ekologicznych rozwiązań. Tworzy własne receptury i od lat przekonuje, że największa siła tkwi w nas samych trzeba ją tylko umiejętnie obudzić i wykorzystać. W wolnych chwilach można ją również spotkać na blogu makewhite.pl.

Cena: 75 zł – zapisy pod adresem ekoquchnia@gmail.com

Ilość miejsc: 12 osób

Jesienny zastrzyk energii z Natalią Knopek -simplife.pl

read next

Order form

Please fill out the form and we'll get back to you asap