Jesienny zastrzyk energii z Natalią Knopek -simplife.pl

2 grudnia 2018

17:00-19:30

Mukti Joga, ul. Hallera 14B

89-99zł

🌿🌿🌿 Niższa cena w przedsprzedaży do 18. listopada 🌿🌿🌿
—————
Kup bilet w niższej cenie >>> https://www.simplife.shop/pl/p/Warsztaty-jogi-Bialystok-2.-Grudnia-Jesienny-zastrzyk-energii/87
—————-

„Prawdą jest, iż praktykując jogę, stopniowo zwiększamy naszą zdolność do koncentracji i bycia niezależnym. Poprawia się nasze zdrowie, tworzone przez nas związki, a także wszystko to, co robimy.”

T. K. V. Desikachar

Grudzień to czas, w którym wciąż jeszcze króluje jesień, powoli ustępując zimie. Dni stają się krótsze, chłodniejsze, a słońca jest zdecydowanie mniej. Do tego dochodzą ciemne wieczory, co jest szczególnie dotkliwe dla osób wrażliwych na pogodę.

Nie ma jednak powodu, aby popadać w melancholię i zaszywać się pod kocem. Zamiast tego – postaramy się stworzyć porcję dodatkowej energii, która przyda nam się tej jesieni.

Skupimy się na tym, co dzieje się w naszych biodrach. To tam gromadzi się dużo napięcia, emocji i kompleksów,
dlatego praca z nimi wymaga od nas wiele cierpliwości, miłości i zrozumienia. Daj sobie czas, weź oddech i naucz się odpuszczać.

Przy pracy z tą częścią ciała to właśnie odpuszczanie przynosi najlepsze rezultaty. Praca nad skrętami ciała, elastycznością i otwieraniem bioder jest wyjątkowo cenna. Wiele elementów naszego ciała ma tendencje do tego, aby sztywnieć po godzinach spędzonych w pozycji siedzącej.

Niestety przy obecnym trybie życia jest to często nieuniknione. Co ważne, elastyczność ma to do siebie, że przychodzi wtedy, gdy po prostu rozluźniamy się i odpuszczamy. Jeśli rozciągasz się na siłę, twoje ciało się napina, wysyłając jednocześnie do mózgu informację, aby bronił się przed tym, co robisz, a to tylko potęguje napięcie.

Spróbujemy swoich sił w Syrenie, wdzięcznej choć wymagającej pozycji :)

👉 Plan dwugodzinnych warsztatów:
✔Rozmowa i wprowadzenie
✔Delikatne przygotowanie i stopniowe rozgrzanie ciała
✔Spokojna praca nad obszarem bioder, rozciąganiem, odpuszczaniem i uwalnianiem napięcia w ciele
✔Relaksacyjna sesja jogi nidry

Grupa bardzo kameralna, liczba miejsc ograniczona!

🌿Dla kogo są te warsztaty?
Warsztaty przeznaczone są dla osób na wszystkich poziomach zaawansowania. Sesja dostosowana jest energii grupy. Korzystamy z wszelkiego rodzaju potrzebnych modyfikacji.

Jeśli jesteś początkujący, albo dopiero masz przed sobą swój pierwszy raz na macie to… nie zastanawiaj się. Przyjdź i zobacz co się stanie.

W myśl zasady:

„Nie musisz być rozciągnięty, żeby praktykować jogę – wystarczy, że chcesz otrzepać się z kurzu… i zobaczyć, co się stanie.”

Zapraszam zarówno osoby początkujące jak i zaawansowane. Praktykujemy w zgodzie ze sobą, bez żadnego wyścigu czy rywalizacji.

Maty, poduchy, kocyki i wszystkie pomoce są na miejscu, nie trzeba przynosić własnych.

—————
Kup bilet w niższej cenie >>> https://www.simplife.shop/pl/p/Warsztaty-jogi-Bialystok-2.-Grudnia-Jesienny-zastrzyk-energii/87
—————-

🌿🌿🌿 O prowadzącej:
Mam na imię Natalia Knopek, od wielu lat jestem bez pamięci zakochana w jodze. Swoją praktykę określam jako dynamiczną z jednoczesną uważnością na świadomość ciała i umysłu w jodze. Skupiam się również na skutecznej relaksacji, wyciszeniu i rozluźnieniu – tak bardzo przydatnym w obecnym świecie.

Jestem zwolenniczką uzdrawiania poprzez ruch i odpowiednią dietę. Głęboko wierzę w to, że piękno powstaje wewnątrz, oraz że każda wielka zmiana zaczyna się od jednego małego kroku.

Jestem certyfikowanym nauczycielem w standardzie Yoga Alliance jako RYT200 (Registered Yoga Teacher – 200). Posiadam również uprawnienia instruktora rekreacji ruchowej ze specjalnością hatha joga. Swoją praktykę rozwijałam w Indiach, Polsce i Danii.

W jodze wyznaję zasadę wiecznego studenta – każde prowadzone przeze mnie zajęcia uczą mnie czegoś nowego. Poza tym staram się ciągle pogłębiać swoją wiedzę biorąc udział w kursach i szkoleniach.

We wrześniu tego roku ukazała się moja książka „Dlaczego joga?” w której starałam się zawrzeć przydatną wiedzę zarówno dla osób początkujących jak i dla tych, którzy pierwsze jogiczne kroki mają już za sobą. Jestem jednym z nauczycieli Studia Portalu Yogi, współpracuję z magazynem Yoga & Ayurveda oraz magazynem Vege.

—————
Kup bilet w niższej cenie >>> https://www.simplife.shop/pl/p/Warsztaty-jogi-Bialystok-2.-Grudnia-Jesienny-zastrzyk-energii/87
—————-

🌿 Kiedy?

2. grudnia 2018 (niedziela)
godzina 17.00 – 19.30

🌿 Gdzie?

Muktijoga
Hallera 14B,
15-814 Białystok

🌿 Cena?

Koszt dwóch godzin warsztatów to:
– 89 zł w przedsprzedaży do 18.11
– 99 zł w normalnej cenie

Jeśli masz trudność z płatnością, napisz do mnie na: simplife.pl@gmail.com

Grupa bardzo kameralna, liczba miejsc ograniczona.

Maty są na miejscu, nie trzeba przynosić własnej.

—————
Kup bilet w niższej cenie >>> https://www.simplife.shop/pl/p/Warsztaty-jogi-Bialystok-2.-Grudnia-Jesienny-zastrzyk-energii/87
—————-

Międzynarodowy Tydzień Małżeństwa 2019 - Joga w parach

read next

Order form

Please fill out the form and we'll get back to you asap