Koncert mis tybetańskich, gongu, bębna oceanicznego i dzwonów

11 marzec 2018

18.00-19.00

Muktijoga, ul. Józefa Hallera 14 B, Białsytok

- not specified -

Z radością zapraszamy na uzdrawiający koncert mis tybetańskich, gongu, bębna oceanicznego, dzwonów rurowych i dzwonków oraz piramidy kryształowej.

Koncert rozpocznie się krótką medytacją przygotowującą ciało, umysł i duszę do jeszcze głębszego wchłonięcia uzdrawiającej mocy tych niezwykłych dźwięków.

Jesteśmy w 80% zbudowani z wody, a więc rozchodzące się drgania powietrza, które nazywamy dźwiękiem, wnikają w nasze ciało i wprawiają każdą komórkę w drganie. Dzięki temu rezonansowi przywracamy właściwą częstotliwość naszych organów. Wracamy do zdrowia i witalności, jesteśmy odprężeni, znikają napięcia i ograniczające nas blokady. Poprawia się nasze samopoczucie, wzrasta pewność siebie i uczucie wewnętrznego spokoju, a nasze pozytywne zmiany wewnętrzne stopniowo wpływają na nasz wygląd zewnętrzny.

Gong – wytwarza najsilniej rezonujący dźwięk ze wszystkich dźwięków, jakie kiedykolwiek odkryto przez człowieka. Był od niepamiętnych czasów głównym instrumentem, używanym do wielu rytuałów oraz do leczenia. Dźwięk gongu pozwala uruchomić wewnętrzne procesy samouzdrawiania i jest elementem wspomagającym proces leczenia. Odgrywa dużą rolę przy leczeniu zaburzeń psychosomatycznych. Dźwięki gongu działają na poziomie komórkowym, a fala dźwiękowa dostaje się w głąb komórki, wnika w jej atomy. Potencjał silnych wibracji drogą rezonansu powoduje wewnątrzkomórkowy masaż całego ciała. Słabe komórki są wydalane, a zdrowe wzmacniane. Gong ma właściwości przekazywania energii także bezpośrednio do ciała. Zostaje ona w ciele jeszcze kilka dni po seansie, a skutki jej oddziaływania można zaobserwować na każdym poziomie: fizycznym, emocjonalnym, mentalnym, duchowym.

Podobne działanie mają misy tybetańskie i dzwony rurowe, a dzwonki niezwykle koją i w wielu tradycjach symbolizują nowy początek, zmiany i nowe drogi z nowymi możliwościami.
Ciekawostki: W Starożytnym Egipcie przepisywano muzykę na receptach, Pitagoras również stosował muzykę na wszelkie dolegliwości i choroby. W hinduizmie od ponad 5000 lat stosowano moc dźwięków w leczeniu i uzdrawianiu ludzi. Terapia dźwiękiem dotarła również do Europy, gdzie do dziś jest z sukcesem stosowana wspomagająco w leczeniu poważnych chorób jak też z dużym skutkiem jest wykorzystywana w psychoterapii.
Koncert zapewni ci pełny relaks, uspokoi zmysły, napełni ciało uzdrawiającymi wibracjami, ukoi duszę i spowoduje dobre samopoczucie na kolejne dni.

Koncert gra Alina Wiktoria Kummer Gaja – dyplomowana terapeutka gry na gongach i misach tybetańskich (więcej o niej:http://uzdrawiajacewibracje.pl/terapie/uzdrawiajaca-moc-dzwiekow/ )

Cena 30 zł
Ilość miejsc ograniczona.
ZAPISY: w Muktijoga lub Ala Kummer, tel. 664 653 563

Grupowa sesja/ Warsztat masażu tajskiego

read next

Order form

Please fill out the form and we'll get back to you asap