Warsztat z Różą Adamcio – ” Doświadczanie jogi „

19 LUTY 2023

11:00

MUKIJOGA| HALLERA 14 B

- not specified -

DOŚWIADCZANIE JOGI
Czy wiesz, że… Joga otacza Cię zewsząd każdego dnia, także poza matą? Jest w Twoim uśmiechu, życzliwości, świadomym oddechu, uważności, z jaką działasz, chęci rozwoju i samodoskonalenia, wrażliwości ekologicznej itd. Zapraszam Cię w fascynującą podróż, podczas której samodzielnie doświadczysz czym – poza fizyczną praktyką na macie – jest joga.
Warsztat nawiązuje do ośmioczłonowej ścieżki jogi, opisanej przez Patandżalego. Podczas zajęć dowiesz się, czym są yamy i niyamy. Będziesz mieć okazję podzielić się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniem. Sięgniemy po medytację, pranayamę, popraktykujemy uważność, koncentrację i wycofanie zmysłów. Rozgrzejemy ciało asanami w nieco innej odsłonie niż standardowo podczas zajęć jogi.
Dla kogo?
Każdego, kto lubi doświadczać na własnej skórze. Stopień zaawansowania w praktyce jogi nie ma większego znaczenia.
Co zyskasz?
Praktyczną wiedzę na temat jogi, i jeszcze więcej samej praktyki, wśród której znajdują się: medytacja, pranayama, koncentracja, prowadzona relaksacja, asany (powitania słońca, praktyka w stylu Yin Yoga i Power Vinyasa).
Co trzeba mieć ze sobą?
– wygodny strój do praktyki;
– matę;
– chustę/ szalik/ opaskę do przewiązania na oczy;
– ciekawość.
Czas trwania: ok. 150 min.
Inwestycja: 150 zł; konieczna przedpłata rezerwująca miejsce w wysokości 50 zł
Kontakt:
Jeśli masz pytania dotyczące warsztatu, zapraszam do kontaktu:
Róża Adamcio
mail: roza.adamcio@gmail.com
tel.: 513020516
Zapisy:
Możesz zrobić na dwa sposoby:
– pisząc mail do Róży lub
– zgłaszając udział w MuktiJoga do Moniki 🙂
Warunkiem koniecznym przy zapisach jest wpłata zaliczki w wysokości 50 zł na konto:
36 1090 1636 0000 0001 0150 8469
Róża Adamcio
Tytułem: Joga z Różą
O mnie:
Certyfikowana joginka, certyfikowany coach Integrowania Oddechem, certyfikowana masażystka Kobido UP, PR-owiec z kilkunastoletnim doświadczeniem, miłośniczka podróżowania i kotów.
Jestem zaJOGAna od ponad 21 lat. Przez ten czas moje podejście do jogi bardzo ewoluowało. Dziś joga to dla mnie spotkanie z samym sobą. Niezwykle fascynujące i rozwijające, czasami także wyzwaniowe. Hołduję opinii Davida Gooda: „Nie trzeba być rozciągniętym, aby praktykować jogę. Wystarczy otrzepać się z kurzu i zobaczyć, co się stanie”. Uwielbiam dzielić się moją pasją z innymi.
Na co dzień praktykuję w stylu Ashtanga Yoga i Mysore. Najczęściej możesz spotkać mnie na macie w Yoga Republic w Warszawie. Tam też prowadzę zajęcia z Ashtangi i Vinyasy.
Podczas zajęć chcę przede wszystkim przekazać, że joga to radość życia oraz miłość do siebie i świata dookoła. Inspiruję się różnymi stylami (Yin Yoga, Joga Iyengara). Stale poszerzam wiedzę, biorąc udział w kursach i warsztatach. Poprzez własne doświadczenia chcę towarzyszyć ludziom w ich podróży ku spełnieniu, obfitości i radości życia.

 

Wieczorny oddech i relaksacja

read next

Order form

Please fill out the form and we'll get back to you asap