6 Urodziny Mukti :)

17 PAŹDZIERNIK 2021

16.00 - 20.00

MUKTIJOGA|HALLERA 14B

- not specified -

Rezerwujcie czas , obchodzimy 6 urodziny Mukti :):):)
Ramowy plany wygląda następująco godziny są orientacyjne 🙂
16.00 – Przywitanie Gości 🙂
16.15 – „Henna – sztuka zdobienia ciała”
Edyta z @Kala Mehendi , powie kilka słów o hennie , ale żeby nie poprzestać na słowach, wprowadzi je w czyn. W trakcie całych urodzin będzie malować piękne tatuaże dla wszystkich chętnych.
Edyta – Pasja do mehendi zrodziła się przypadkiem, jeśli wierzy się w ich istnienie pierwszą styczność z henną miałam ponad 20 lat temu i wtedy ziarenko zostało zasiane. Czekało na moment, w którym będę gotowa na to doświadczenie w swoim życiu. Dwa lata temu zaczęłam malować sama siebie. Byłam zachwycona brązowym wzorem na swojej skórze. Chciałam dzielić się tym ulotnym pięknem (wzór znika po ok 14 dniach) z innymi. I tak powstała Kala Mehendi. Zapraszam Cię do swojego świata brązowego piękna
16.30 „Ajurweda – podstawy i praktyczne zastosowanie” – poprowadzi Agata 🙂 , która chciałaby przybliżyć Wam przydatne praktyki Ajurwedyjskie, które możecie wprowadzić w swoje codzienne życie.
17.15 – „Olejki eteryczne w praktyce jogi i medytacji”
Dowiesz się, które olejki eteryczne wspomogą twoją praktykę jogi i medytacji, które pomogą Ci się wyciszyć, poczuć więcej energii przed praktyką asan. Prezentacja polegać będzie na krótkim wykładzie, podczas którego zapoznasz się z mechanizmem wpływu zapachów na organizm ludzki. O tym przekonasz się również bezpośrednio w trakcie aromaterapeutycznej medytacji.
Prowadzi @Urszula Humienik-Dworakowska
18.00 – „108 🙂 ” – tradycji musi stać się zadość 🙂 . Po praktykujemy 108 Powitań Słońca , ale spokojnie wersja light .
Prowadzenie – Muktijoga
19.00 – „Relaks przy dźwiękach mis tybetańskich”
Misy tybetańskie to tajemnicze instrumenty znane w Azji od wieków. Ich dźwięki, wibracje harmonizują ciało, umysł i ducha. Podczas koncertu każdy podejmuje swą indywidualną wędrówkę w wymiarze subtelnych stymulacji wibroakustycznych doznając zarówno wrażeń zmysłowych jak i pozazmysłowych odbieranych na poziomie komórkowym.
Prowadzi – Joanna. Misy poznałam kilka lat temu. W czasie pandemii zakochałam się w nich, one towarzyszyły mi w trudnych chwilach.
W naszym małym kąciku „Handmade”, będzie można obejrzeć i nie tylko pokrowce na maty @Why Not Yoga, troby @Recobag, biżuterię @Szept Kryształu , czapeczki Gosi, a jeśli chcecie podzielić się Waszą twórczością -konieczne przynieście 🙂
Wstęp wolny – zapisy
Zapisy – mail ewa@jogabialystok.com.pl
lub tel. 503 062 536 lub u prowadzących na zajęciach

 

Świąteczny Kiermasz

read next

Order form

Please fill out the form and we'll get back to you asap