O nas

O nas

MuktiJoga, to miejsce, które stworzyliśmy z myślą o Was. W naszej ofercie znajdziecie różnorodne zajęcia m.in.  dla początkujących, zaawansowanych ( o różnym stopniu zawansowania), jogę w chustach , zdrowy kręgosłup(przygotowane z myślą o osobach, których praktyka może być utrudniona ze względu na stan zdrowia), zajęcia dla kobiet w ciąży. Joga z nami to coś więcej niż zwykłe ćwiczenia – to praca nad ciałem i duchem, która w zaowocować ma pobudzeniem Waszej energii  utrzymaniem witalności i odnalezienia wewnętrznej harmonii.

Nasi nauczyciele
Joanna

Joanna

Instruktor Jogi

Joanna

Joanna

Instruktor Jogi

Joanna Zdrodowska (asia@jogabialystok.com.pl ) Z jogą zetknęłam się po raz pierwszy w 1991roku, ale potrzebowałam wielu lat, problemów zdrowotnych, zmagania się z długotrwałym stresem, by zrozumieć jak wartościowa jest ta praktyka. Dzięki niej nauczyłam się dystansu do rzeczywistości i odnalazłam harmonię, tak ważną w codziennym życiu. Postanowiłam też podzielić się tym swoim odkryciem z innymi. Ukończyłam dwuletnią szkołę jogi OM JOGA CLASSIC SCHOOL wg metody B.K.S. Iyengara prowadzoną przez Agatę Biernat, uczestniczyłam w wielu warsztatach nauczycieli krajowych i zagranicznych i rozpoczęłam prowadzenie zajęć. Uwielbiam pracę z ludźmi i obserwowanie jak zmieniają się pod wpływem praktyki jogi.

Justyna Bandurska

Justyna Bandurska

Justyna Bandurska

Justyna Bandurska

Z praktyką jogi pierwszy raz zetknęłam się w 2003 roku. Joga była wtedy odpoczynkiem od książek dla głowy oraz odpoczynkiem od siedzenia w akademickich salach dla kręgosłupa. Jest to najdłuższy i najbardziej trwały związek w moim życiu. Od tamtej pory praktykowałam z pod okiem instruktorów hatha jogi jak i ashtanga jogi. W ciągu ostatnich lat wzięłam udział w wielu warsztatach zapoznając się z metodami takich nauczycieli jak Iwona Gajko, Radek Rychlik, Przemek Nadolny. Inspiruję się nowymi wpływami z acrojogi, czy też aerial jogi. W ostatnim czasie po regularnych treningach biegowych, rowerowych, pływackich, crossfitowych jeszcze bardziej zrozumiałam jak dużo nauczyła mnie joga. Po trzech latach regularnej praktyki pod okiem Ewy oraz Asi postanowiłam zgłębić wiedzę dotyczącą prozdrowotnych aspektów jogi. Aktualnie jestem słuchaczką Studiów Podyplomowych Relaksacja i Joga na Wydziale Rehabilitacji Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie.

Ewa Rydzewska-Suma

Ewa Rydzewska-Suma

Instruktor Jogi

Ewa Rydzewska-Suma

Ewa Rydzewska-Suma

Instruktor Jogi

Ewa Rydzewska-Suma ( ewa@jogabialystok.com.pl) Praktykę jogi rozpoczęłam w 2004 roku w szkole Beaty Jamińskiej w Krakowie ,ćwiczyłam pod okiem Magdy i Maćka Bętkowskich, Ani Brzegowej, Krysi Nobilec. Ukończyłam kurs nauczycielki Polskiego Stowarzyszenia Jogi Iyengara prowadzony przez Konrada Kocota ze stopniem Introductory II. Brałam udział w wielu warsztatach nauczycieli krajowych m.in Ani Wawrzyckiej- Atach, Grzegorza Nieściera, Konrada Kocota i zagranicznych m. in. Rittę Keller ,Corin Bira Carrie Owerko. Prywatnie mama Tymka, Klaudka i Liwii

Order form

Please fill out the form and we'll get back to you asap