O nas

O nas

MuktiJoga, to miejsce, które stworzyliśmy z myślą o Was. W naszej ofercie znajdziecie różnorodne zajęcia:  dla początkujących, zaawansowanych (o różnym stopniu zaawansowania),  jogę w chustach (aerial jogę), zdrowy kręgosłup (przygotowane z myślą o osobach, których praktyka może być utrudniona ze względu na stan zdrowia), zajęcia dla kobiet w ciąży oraz babyjogę. Joga z nami to coś więcej niż zwykłe ćwiczenia – to praca nad ciałem i duchem, która w zaowocować ma pobudzeniem Waszej energii  utrzymaniem witalności i odnalezienia wewnętrznej harmonii.

Nasi nauczyciele
Agnieszka Klima

Agnieszka Klima

Agnieszka Klima

Agnieszka Klima

Będąc zachwycona tym jak praktyka Kundalini Jogi zmienia moje życie rozpoczęłam kurs nauczycielski. Tym zachwytem pragnę podzielić się także z innymi na moich zajęciach. Współtworzę Podlaską Przestrzeń Mocy. Jestem szczęśliwą żoną wspaniałego męża oraz dwóch cudownych córek. W podróży do siebie, mojej prawdy i pełni mego potencjału staram się czerpać garściami z piękna, które jest wokół mnie. Odkrywam swoją misję/ powołanie z jakim przyszłam na ten świat i czuję, że Kundalini Joga jest jednym z jej elementów. Zapraszam Cię serdecznie do tej niezwykłej wyprawy w Świadomość z Kundalini Jogą.

Justyna Bandurska

Justyna Bandurska

Instruktor Jogi

Justyna Bandurska

Justyna Bandurska

Instruktor Jogi

Z praktyką jogi pierwszy raz zetknęłam się w 2003 roku. Joga była wtedy odpoczynkiem od książek dla głowy oraz odpoczynkiem od siedzenia w akademickich salach dla kręgosłupa. Jest to najdłuższy i najbardziej trwały związek w moim życiu;) Od kilkunastu lat praktykuję z pod okiem instruktorów hatha jogi jak i ashtanga jogi. W ciągu ostatnich lat wzięłam udział w wielu warsztatach tematycznych. Inspiruję się nowymi wpływami. Aerial joga/joga antygrwaitacyjne/joga w chuście okazała się „ miłością od pierwszego wejrzenia”. Regularnie zgłębiam prozdrowotne aspekty praktyki jogi. Jestem absolwentką Studiów Podyplomowych Relaksacja i Joga na Wydziale Rehabilitacji Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie oraz instruktorem jogi w chustach.

Magda Urbanowicz

Magda Urbanowicz

Instruktor Jogi

Magda Urbanowicz

Magda Urbanowicz

Instruktor Jogi

Znamy się z jogą już od 10ciu lat. Najpierw była metoda Iyengara, później zajęcia typu vinyasa, aż trafiłam na ashtangę. Na ashtangę, na którą bałam się pójść, bo myślałam, że jestem za słaba. Uczę od kiedy porzuciłam pracę biurową i w sumie dosyć mocno zmieniłam swoje życie. Ukończyłam 2 kursy nauczycielskie w tym jeden w Indiach (200 RYT). Ogromne wrażenie wywarła na mnie Sharmila Desai, a także Mati Guerra – fantastyczni nauczyciele, którzy są dla mnie dużą inspiracją. Odwiedziłam też KPJAYI w Mysore. Bardzo cenię sobie podejście Marka Robberdsa, który łączy jogę z współczesną wiedzą o ruchu m.in. FRC czy kinstretchem. Obecnie jestem w trakcie kursu „Mobility coach plus” - zgłębiam wiedzę na temat mobilności. W szkole zobaczysz pokrowce i torby, które szyje moja mama - nasz duet tworzy markę Why Not YOGA.

Monika Kustyniuk

Monika Kustyniuk

Instruktor Jogi

Monika Kustyniuk

Monika Kustyniuk

Instruktor Jogi

Moja przygoda z jogą zaczęła się całkiem niedawno. Trzy lata temu odkryłam tę podróż i jestem przekonana, że nie ma biletu powrotnego. Joga pozwala mi uspokoić myśli, dać sobie przestrzeń i życzliwość, uczy świadomości ciała i uważności. Chcę pokazać tę drogę dzieciom. Ja bez jogi już nie chcę 🙂 Na co dzień pracuję w przedszkolu bliskościowym jako logopeda. Od 15 lat spotykam się z dziećmi w wieku przedszkolnym i szkolnym. Robimy miny, uczymy się oddychać, gimnastykujemy i wzmacniamy buzie i języki. Tym razem zapraszam na matę, aby powyginać i wzmacniać resztę ciała

Ewa Rydzewska-Suma

Ewa Rydzewska-Suma

Instruktor Jogi

Ewa Rydzewska-Suma

Ewa Rydzewska-Suma

Instruktor Jogi

Ewa Rydzewska-Suma ( ewa@jogabialystok.com.pl) Inicjatorka całego zamieszania :) . Praktykę jogi rozpoczęłam w 2003 roku w szkole Beaty Jamińskiej w Krakowie ,ćwiczyłam pod okiem Magdy i Maćka Bętkowskich, Ani Brzegowej, Krysi Nobilec. Ukończyłam trzyletni kurs nauczycielki Polskiego Stowarzyszenia Jogi Iyengara prowadzony przez Konrada Kocota ze stopniem Introductory II. Posiada Certyfikat Marki Iyengara® Brałam udział w wielu warsztatach nauczycieli krajowych m.in Ani Wawrzyckiej- Atach, Grzegorza Nieściera, Konrada Kocota, Nataszy Moszkowicz , Ewy Wardzały i zagranicznych m. in. Rittę Keller ,Corin Bira, Carrie Owerko, Gulnaaz Dasthi. 2020 odbyłam intensywne szkolenie dla nauczycieli Iyengar Yoga Polish Intensive w RIMYI ( Ramamani Iyengar Memorial Yoga Institute) w Punie w Indiach gdzie praktykowałam pod okiem dzieci i wnuczki samego B.K.S Iyengara. Jestem również certyfikowaną terapeutką treningu dna miednicy koncepcją BeBo i terapeutką holistycznej metody zwanej Techniką Bowena. Prywatnie mama Tymka, Klaudka i Liwii

Order form

Please fill out the form and we'll get back to you asap