O nas

O nas

MuktiJoga, to miejsce, które stworzyliśmy z myślą o Was. W naszej ofercie znajdziecie różnorodne zajęcia:  dla początkujących, zaawansowanych (o różnym stopniu zaawansowania), ashtanga jogę,  jogę w chustach (aerial jogę), zdrowy kręgosłup (przygotowane z myślą o osobach, których praktyka może być utrudniona ze względu na stan zdrowia), zajęcia dla kobiet w ciąży oraz babyjogę. Joga z nami to coś więcej niż zwykłe ćwiczenia – to praca nad ciałem i duchem, która w zaowocować ma pobudzeniem Waszej energii  utrzymaniem witalności i odnalezienia wewnętrznej harmonii.

Nasi nauczyciele
Joanna

Joanna

Instruktor Jogi

Joanna

Joanna

Instruktor Jogi

Joanna Zdrodowska (joannazdrod@poczta.onet.pl ) Z jogą zetknęłam się po raz pierwszy w 1991roku, ale potrzebowałam wielu lat, problemów zdrowotnych, zmagania się z długotrwałym stresem, by zrozumieć jak wartościowa jest ta praktyka. Dzięki niej nauczyłam się dystansu do rzeczywistości i odnalazłam harmonię, tak ważną w codziennym życiu. Postanowiłam też podzielić się tym swoim odkryciem z innymi. Ukończyłam dwuletnią szkołę jogi OM JOGA CLASSIC SCHOOL wg metody B.K.S. Iyengara prowadzoną przez Agatę Biernat, uczestniczyłam w wielu warsztatach nauczycieli krajowych i zagranicznych i rozpoczęłam prowadzenie zajęć. Uwielbiam pracę z ludźmi i obserwowanie jak zmieniają się pod wpływem praktyki jogi.

Justyna Bandurska

Justyna Bandurska

Instruktor Jogi

Justyna Bandurska

Justyna Bandurska

Instruktor Jogi

Z praktyką jogi pierwszy raz zetknęłam się w 2003 roku. Joga była wtedy odpoczynkiem od książek dla głowy oraz odpoczynkiem od siedzenia w akademickich salach dla kręgosłupa. Jest to najdłuższy i najbardziej trwały związek w moim życiu;) Od kilkunastu lat praktykuję z pod okiem instruktorów hatha jogi jak i ashtanga jogi. W ciągu ostatnich lat wzięłam udział w wielu warsztatach tematycznych. Inspiruję się nowymi wpływami. Aerial joga/joga antygrwaitacyjne/joga w chuście okazała się „ miłością od pierwszego wejrzenia”. Regularnie zgłębiam prozdrowotne aspekty praktyki jogi. Jestem absolwentką Studiów Podyplomowych Relaksacja i Joga na Wydziale Rehabilitacji Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie oraz instruktorem jogi w chustach.

Magda Urbanowicz

Magda Urbanowicz

Instruktor Jogi

Magda Urbanowicz

Magda Urbanowicz

Instruktor Jogi

Joga jest w moim życiu już od 8 lat. Ashtanga joga – metoda nauczania jogi w tradycji Sri K Pattabhi Joisa skradła moje serce. 6 dni w tygodniu rozwijam matę i zapominam o wszystkim - poza oddechem. ;) Zaczęłam w Yogarepublic u Przemka Nadolnego, który zapoznał mnie też z techniką nauczania metodą ashtanga jogi. W Indiach ukończyłam kurs nauczycielski z ashtanga jogi (200 RYT). Praktykowałam także u Sharmili Desai (Goa) oraz pod okiem Sharatha Joisa w KPJAYI w Mysore.
Joga uczy pokory i ogromnej cierpliwości, a także akceptacji siebie. Poza tym po praktyce zawsze czujesz się świetnie. Czego chcieć więcej.

Monika Kustyniuk

Monika Kustyniuk

Monika Kustyniuk

Monika Kustyniuk

Ewa Rydzewska-Suma

Ewa Rydzewska-Suma

Instruktor Jogi

Ewa Rydzewska-Suma

Ewa Rydzewska-Suma

Instruktor Jogi

Ewa Rydzewska-Suma ( ewa@jogabialystok.com.pl) Inicjatorka całego zamieszania :) . Praktykę jogi rozpoczęłam w 2003 roku w szkole Beaty Jamińskiej w Krakowie ,ćwiczyłam pod okiem Magdy i Maćka Bętkowskich, Ani Brzegowej, Krysi Nobilec. Ukończyłam trzyletni kurs nauczycielki Polskiego Stowarzyszenia Jogi Iyengara prowadzony przez Konrada Kocota ze stopniem Introductory II. Brałam udział w wielu warsztatach nauczycieli krajowych m.in Ani Wawrzyckiej- Atach, Grzegorza Nieściera, Konrada Kocota, Nataszy Moszkowicz , Ewy Wardzały i zagranicznych m. in. Rittę Keller ,Corin Bira, Carrie Owerko, Gulnaaz Dasthi. 2020 odbyłam intensywne szkolenie dla nauczycieli Iyengar Yoga Polish Intensive w RIMYI ( Ramamani Iyengar Memorial Yoga Institute) w Punie w Indiach gdzie praktykowałam pod okiem dzieci i wnuczki samego B.K.S Iyengara Jestem również certyfikowaną terapeutką treningu dna miednicy koncepcją BeBo i terapeutką holistycznej metody zwanej Techniką Bowena. Prywatnie mama Tymka, Klaudka i Liwii

Order form

Please fill out the form and we'll get back to you asap