CIAO CIAŁO VOL II. warsztaty dla kobiet

16 lutego 2019

15:00-18:00

Muktijoga, ul. Hallera 14B

85 zł

Zapraszamy na drugie już spotkanie dla kobiet z cyklu „Ciao ciało”, czyli jak poprzez ruch, zdrową dietę i pielęgnację skóry naturalnymi kosmetykami kompleksowo zadbać o nasze ciało i poczuć się w nim dobrze.
Ciało to nasze jedyne ”mieszkanie” dane nam na całe życie. Ważne żebyśmy się w nim czuły dobrze, żeby było jak najbardziej sprawne do późnej starości. W ferworze codziennych obowiązków i troski o najbliższych często zapominamy o naszym najważniejszym obowiązku: o miłości i trosce o nasze ciało. Innym razem, goniąc za ideałem, musztrujemy je za bardzo, przeceniamy jego możliwości, nie dajemy chwili wytchnienia, wymagamy zbyt wiele.
Na naszym spotkaniu, mającym trochę charakter warsztatów, trochę wykładu a trochę luźnej pogadanki, będziemy mówić jak dbać o nasze ciało kompleksowo, z troską, zachowaniem równowagi, wsłuchując się w jego potrzeby.

Podczas zimowej edycji „Ciao ciało” poruszymy następujące tematy:
RUCH
Poczuj lekkość ciała! Joga w chustach.
Joga w chustach opiera się na tradycyjnej jodze, chusta stanowi pomoc w wykonywaniu asan. Wykonywanie ćwiczeń w podwieszeniu rozluźnia i relaksuje. Chusta mam za zadanie odciążyć stawy i kręgosłup ćwiczącego i pomóc mu się otworzyć, poczuć specyficzną lekkość ciała i umysłu. Na warsztatach popracujemy nad wydłużeniem, odciążeniem, rozluźnieniem i zrelaksowaniem ciała.

O prowadzącej:
Justyna Bandurska. Instruktorka jogi i jogi w chustach („aerial jogi”). Nieustannie poszukuje nowinek i sposobów na odprężenie, zrelaksowanie i zachowanie balansu – na macie, w chuście, a także w codziennym życiu.

ZDROWE JEDZENIE
Pokochaj kiszonki!
Wykład z degustacją na którym dowiemy się dlaczego warto jeść kiszonki szczególnie zimą, jak je zrobić i dlaczego nie warto ograniczać się tylko do kiszonej kapusty i ogórków. Podczas spotkania będzie można spróbować różnych kiszonek przygotowanych przez prowadzącą.

O prowadzącej:
Edyta Żuk – Kempa. Z wykształcenia biolożka i dietetyczka, zafascynowana dietetyką wg Tradycyjnej Medycyny Chińskiej. Prowadzi warsztaty oraz pokazy kulinarne na których pokazuje jak jeść zdrowo i smacznie. Autorka bloga ekoquchnia.pl oraz badzwrownowadze.pl

PIELĘGNACJA CIAŁA
Naturalne mieszanki kąpielowe.
Praktyczny warsztat podczas którego wykonamy naturalną mieszankę kąpielową, dobierając odpowiednie 100 % naturalne składniki, dzięki którym kąpiel stanie się relaksującym rytuałem. Każda uczestniczka stworzy swoją własną, niepowtarzalną mieszankę.

O prowadzącej:
Adriana Dąbrowska. Z wykształcenia grafik – plastyk. Prowadzi małą manufakturę z roślinnymi produktami dla ciała i domu. W wolnym czasie nieustannie i od wielu lat poszukuje inspiracji w naturze w każdej postaci, zwolenniczka minimalistycznego podejścia do życia.

Zapisy pod adresem ekoquchnia@gmail.com
Cena 85 zł
Ilość osób: 16

Wiosenna joga w Uroczysku Sosnówka

read next

Order form

Please fill out the form and we'll get back to you asap